SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Jetta 1.3 benzin
Çmimi fillestar :
€999.00
Ju kurseni :
€99.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€900.00 Çmimi rritet në €999.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:07
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1989
ID e produktit :
138459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura VW Jetta 1.3 benzin, 1 vit rks, ne gjendje te mire teknike dhe ne pamje, per me shume na kontaktoni:Visar+37744754070

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 754070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »