SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vito 115 2004 disel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '17
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
138461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vito 115 ne gjendje perfekte I sapo ardhur nga zvicra per me shum na kontaktoni tel 044268893Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Almir
Marali
044268893
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »