SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vito 111 disel 2007
Çmimi fillestar :
€6,500.00
Ju kurseni :
€2,500.00 (39% zbritje)
Çmimi :
€4,000.00 Çmimi rritet në €6,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
2 Janar
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
138465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vito ne gjendje perfekte I sapo ardhur nga zvicra per me shum na kontaktoni ne tel 044268893

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Almir
Marali
044268893
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »