SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes 711
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '16
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,394
Motori (kubik) :
3.90
Viti :
1995
ID e produktit :
138470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamion Mercedes 711 i përdorur,i vitit '95 me kilometrazhë 145000.Të interesuarit mund të telefonojnë në +38649838149.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prizren
049838149
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »