SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a3 sline 2.0 170 ps
Çmimi :
€8,600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,015
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
138471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a 3 sline 2.0 170 ps e servisuar 11 muj rexhistrimPostuar nëpërmjet celularit.teli viber 049244195
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Kosova E Madhe, Elbasan, Albania
+38640244195
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »