SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes r320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '17
Lloji :
Mercedes R 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
138483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes r320 me te gjitha serviset e kryera me 2 pare goma te reja nderrim me vetur me te vogel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
049490050
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »