SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 - 2008 S-LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
138487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4, S-Line, Karrikat me nxemje, Karrika Elektrike, Tempomat,ABS,AIR BAG,ESP Pasqyre Elektrike me Nxemje, Ka dy Pare Guma, Lleda para dhe Mbrapa Senzora para dhe Mbrapa Rexhistrim ka deri ne Maj 2017,
Informata rreth publikuesit
Bleron
Besianë
045662914
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »