SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault 420dCi -05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
420.00
Viti :
2005
ID e produktit :
138494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet renault 420dCi v.p 2005 ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Young
Prishtinë
045510962
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »