SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 2.0 TDI
Çmimi :
€24,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '16
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
138496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI JAN FOTOT ASHTU ESHTE EDHE NE REALITET .
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prishtinë
+37745555733
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »