SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Expert Furgon 1 Vit Regjistrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '17
Lloji :
Peugeot Expert
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
138507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet kombi peugeot expert i ardhur nga zvicrra ne vitin 2015 . I Regjistruar per her te par ne rks ne fund te vitin 2015 . Viti i Prodhimit 2007 muji 11 , Kilometra te kaluara 210.000 , Motorri 2.0 HDI . Posedon 3 Ulse para , Klima , Bord Kompjuter, Sensor Parkimi . Shiu , Central , Timoni Levizes etj , Shpejtsit Manual 6 + 1 per ngasje mbrapa . Mundesi ndrrimi me vetura Audi a4 , Golf 4 , 5 , Passat ose me ndonje vetur tjeter qe me konvenon , Per me teper mund edhe te me kontaktoni ne VIBER +38649131296
Informata rreth publikuesit
Blerimi
Ferizaj
049131296
Le Mont-sur-Lausanne, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »