SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes 200
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1988
ID e produktit :
138510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura ne gjendje te rregullt teknike Mercedes 200-2.0diesel Posedon ABS,Kasetofon me cd, 4shpejtsi +Rikfersi etj Rexhistrim 1 vit Per me shume info nr kontaktues 049-105-028 Dhe viber +38649105028 Qmimi i diskutueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorik
049-105-028
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »