SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 207 1.6 HDI MEW MODEL 2011- AUTO ERDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:12
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2011
ID e produktit :
138515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 207 1.6 HDI MEW MODEL 2011- AUTO ERDI

0044 843 258
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »