SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pgo G-max
Çmimi :
€620.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:11
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
138518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pgo G-max 50 cc prodhim italian me dogan te paguar .
Informata rreth publikuesit
Petrit
044507477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »