SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 td(i) kuqe i posa ardhurr 180 mi klm
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,345
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
138523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura golf 4 tdi Modeli champ i posa ardhurr Vetem 180 mi klm me liber servisitFull paisje pa as ni vrejtje per me shun kontaktoni045505566+37744422866 blerim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044499239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »