SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes audi a 3 sline sportback 177 ps
Çmimi :
€8,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,155
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
138524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a3 sline 2.0Ne xhendje te mir teknike dhe optike me liberservisi me goma treja dimri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lani
+38649244195
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »