SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo rks 1.2
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
ID e produktit :
138530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes polo 1.2n gjendje perfekte e regjistruar goma dimri shum.i mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
caki_bufoni1
+37745685117
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »