SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 306
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt
Lloji :
Peugeot 306
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
138536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 306 ne gjendje te rregulltPostuar nëpërmjet celularit
Bejm edhe ndrrim 049319103 ose 044999487
.
Informata rreth publikuesit
Endrit M
Prishtinë
049179 741
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »