SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c3 1.4 Hdi nga zvicra me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:53
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
166,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
138541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen c3 nga zvicra me 166mij te kaluara me dogan te paguar ne gjendjee shum te mir klim funksionale air bag abs drita te mjegulles led per me shum info kontakto ne nr 049739999
Informata rreth publikuesit
auto
Ferizaj
049739999
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »