SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Antara 2.0cdti nga zvicra me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:09
Lloji :
Opel Antara
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
138543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Antara 2.0 cdti 4x4,110Kw ,150Ps
e sapo ardhur nga Zvicra ,posedon Klima, Abs, 4 Dritaret Elktronike,Ulse Gjysem lekur me Nxemje,Senzor Parkingu Para Mbrapa,Senzor Dritav, Senzor shiu, Bordkompjuter Navigacion System,4 Gomat Me Alu Fellge 17 Coll me Guma 85% te reja, i servisum komplett,Posedon Kuken Terheqse,182mij kmh te kaluar Me liber te Servisit Kmh te Garantuar.
per me shum info kontako ne nr 049739999
Informata rreth publikuesit
auto
Ferizaj
049739999
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »