SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 2.0 xDrive 1995 Ccl 2.0 Liter 177PSkW - 3,500 EUR
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '16
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
1995.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
138544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
4 Airbag , Sedile me Pozicionim Manual , Fenere Halogjene , Drita Mjegulle Prapa , Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit , Timon me Komanda Multifunksional , Xhama Elektrike , Mbyllje Qendrore
Mbyllje Qendrore me Pult , Pasqyrat me Komandim , Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa , Mbeshtetese Krahu Para , Kompjuter Bordi.
Pasqyrat me Palosje Elektrike Disqe Alumini 18" , Sedile Lekure Oxford , Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona , Pilot Automatik , Fenere Mjegulle , Timon Prej Lekure , Timon i Pozicionueshem , Sistemi Drejtimit Elektrik , Ndezje Start/Stop , Dalje Klimatizatori Prapa , Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa.
Informata rreth publikuesit
rami
Therandë
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »