SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet range rover evoque
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '17
Lloji :
Land Rover Range Rover
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
107,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2011
ID e produktit :
138547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Range Rover evoque Vito 2011Te kaluara 107000kmFellga. Kamera ne te gjitha anetSenzor full panoram

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Prishtinë
045302100
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »