SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mini Cooper Sport - 2003 - 1.6 Benzin RKS 10muaj
Çmimi :
€4,499.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '16
Lloji :
Mini Cooper
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
138563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mini Cooper , ne gjendje perfekte , servisin e kryer , korp llamell drukllager te ndrruara para 2 dite , tavani i ri , Panoram elektronike 2 pjes Sport sound paket Pasqyre elektronike Regjistrim Rks 10 muj Pa asnje defekt per qdo sen garantoi edhe pasi ta bleni . Bej ndrrim edhe me ndonje vetur te vogel automatik normal me ndrrim qmimi eshte ndryshe . Vetem te interesuarit serioz te lajmrohen.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BuJaa
Kosovo
045 653 734
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »