SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 607 2.7 HDI 2007
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot 607
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
138564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 607 2.7hdi Automatik tiptronik klimatronik fellne goma treja karrika me nxemje para mbrapa lekur bi-xenon senzora parkingu senzora shiu regjistrimi dyt kosov rks deri mujin gusht 2017 ne gjendje prefekte pa vretje full opsion

044540541 viber +37745511162
Informata rreth publikuesit
Embrilit
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »