SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Golf 6 2.0 TDI 1 vit regjistrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
138567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
:-207.000 KM të garantuara;
- Rrypi dhëmbëzor i nderruar me 189.000 km;
- Servisi me vaj filtera i posa kryer:
- Klimë;
- Ulëset me nxemje;
- 4 xhamat me rrymë;
- Hallogenka;
- Tempomat;
- Senzora para dhe mbrapa;
- Bord-computer;
- Fellne me goma të verës Continental dhe bandasha me goma të dimrit Michelin

049/196-287 & 044/196-287 (viber)
Informata rreth publikuesit
Valon
Mitrovicë
044196-287
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »