SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitett bmw
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Lloji :
BMW 535
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2001
ID e produktit :
138568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes urgjent bmw 3.0 benxin ne gjendje shum te mir shes urgjent viti 2001 per ma shum kont n e viber +37744708289 pres blers seriozz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rifat
044 708 288
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »