SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 525
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '16
Lloji :
BMW 525
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
228
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
138582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 525 viti 2003 me 228.000km vetura ne gjendje te rregullt nr telit 044783384

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Radivojc
044783384
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »