SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ford Mondeo per pjese (turbina defekt) karavan
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '17
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1995
Ekstra :
Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
138585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Mondeo karavan 1.8 TD, viti i prodhimit 1995, me klime, karrika e shoferit me rryme, pasqyre me rryme, xhamat e pare me rryme. Motorri edhe ne gjendje te rregullt, por turbina defekt (turbina harxhon vaj). Gomat e reja te dimrit 15" me fellne alumini, asnje xham i gervishtur, klima ne funksion, karrikat shume te ruajtura, gjithçka tjeter i funksionon. Regjistrim i skaduar, dhe i paçlajmeruar. Pasi nuk eshte grahur qe nje kohe, edhe akumulatori i ka shkuar.

Veq fellnet me guma i bojne 250 Euro
Veq Dritat dhe Xhamat i bojne 250 Euro
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
044550111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »