SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 viti 2011 dizel 1.6 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:35
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2011
ID e produktit :
138595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Golf 6 viti 2011 dizel 1.6 TDI , Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , fellne te aluminit , 2 qelsa , kilometrat me garancion me liber te servisit 230.000 KM , i ardhura nga Gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »