SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
209,043
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
ID e produktit :
138599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golfi 4 1.6b i ardhur nga zvicrra, pa dogane

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Lipjan
044316350
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »