SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Cherokee
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '16
Lloji :
Jeep Cherokee
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.10
Viti :
1987
ID e produktit :
138607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Gjipin Jeroke 2.1 Turbo Dizel Interkuller Viti 87 Rks Por i Qlajmruar Esht Gjendje Te Rregullt Sa Esht Ber Servisi :

1. Llamellen E Re
2. Ulen Dhe Filerat Ere
3. Rrypin E Matorrit Te Re
4. Vakumin E Frenave Te Re
5. Pumpen E Idrolikut Te Re
6. I Lym Komplet
7. 4x4 I Punon Perfekt Ne Te Gjitha Mnyrat

Ne gjendje Tmir Munsi Me Ardh Me Provu Wiber: +38649344834
Informata rreth publikuesit
Alban
Pejë
049344834
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »