SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.7 DI 03
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:18
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
236,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
138611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Corsa 1.7 DI,

- viti i prodhimit 2003,
- ngjyre e kaltert,
- i rexhistruar deri ne korrik 2017,
- klime,
- fellne me guma te mira,
- ne gjendje perfekte.

+377 44 322 447
Informata rreth publikuesit
Hillac
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »