SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 6 SHPEJTSI LLEDA XENON BI XENON RKS 2007
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:16
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
192,877
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2006
ID e produktit :
138616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A6 2.4 BENZIN

VITI I PRODHIMIT : 2006

NGJYRA : E BARDH E ZEZE METALIKE

E REXHISTRUAR RKS

VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER

LLEDA MBAS
XENON
BI XENON
6 SHPEJTSI
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
SENZORA PARKINGUT
MASKEN E S - LINE
ULSE ELEKTRONIKE
FELLNE
KLIMA
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

QMIMI : 6800 EURO

TEL : 045 680 186

PRES BLERES SERIOZ
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »