SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SMART FOR TWO 600 KUBIK AUTOMATIK TIPTRONIK RKS
Çmimi :
€2,222.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:37
Lloji :
Smart For Two
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
187,477
Motori (kubik) :
0.60
Viti :
1998
ID e produktit :
138618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SMART FOR TWO

VITI I PRODHIMIT : 1998

NGJYRA : BARDH METALIKE

E REXHISTRUAR RKS

VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER

AUTOMATIK TIPTRONIK
FELLNE
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

QMIMI : 2222 EURO

TEL : 044 165 069 / 045 680 186

PRES BLERES SERIOZ
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »