SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mondeo 2.0tdci
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
138622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
nr i telefonit (+38649590022)

Vetura Ford e vitit 2002 (290.000 km )
regjistrrimi i skadon deri me 26.05.2017.
e vozitur vetem nga nje person .
Vetura posedon klime , karrika lekur + me nxemje , dritare elektronike , nxemje ne gjamin e par dhe te prapem , radio (usb+chip+aux ) , goma te reja te dimrit te nderruara kete vit + goma te reja te veres + bandasha poashtu te nderruara kete vit .
Informata rreth publikuesit
Drilon
Gjakova
gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »