SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz E2.70
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
138623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohem marcedes E 2.70 ne gjendje te mir shum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardi Luma
Gjilan
045 270 540
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »