SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 2.0Tdi automatik dsg
Çmimi :
€6,990.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 06:48
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
138646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura passat 2.0 tdi automatik dsg, ne gjendje shume te mire. Regjistrim deri me 06/2017, goma te dimrit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agjencion
Prishtinë
044640242
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »