SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes skuterin i ardhun prej Ch
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2000
ID e produktit :
138651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes skuterin 125 c shum i mir i ardhun prej ch me dogan te pagun gjithqka ne rregull per informata na kontaktoni ne ket numer +38649254572 viber
Qmimi 900 euroPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Afrim
Ferizaj
049254572
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »