SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes krosin Honda
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
2000
ID e produktit :
138656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes krosin honda 250 kubik i ardhun prej ch teper i mir per info ma teper ne ket numer 049254572 qmimi 1500

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Afrim
Ferizaj
049254572
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »