SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Shkoden e ardhun prej Ch
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '16
Lloji :
Skoda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
138658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shkoden e ardhun prej ch 1.4 benxin teper e mir komfor qmimi1300 ero baj edhe ndrrim me matrial te shpijes na kontaktoni ne ket numer 049254572

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Afrim
Ferizaj
049254572
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »