SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet. Fiat stilo i saponardhur nga. Zvicrra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
138672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet. Fiati. Ne gjendje te rregullt pa asnje defekt me klim per mu shum info Viber +37744792411

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
044792411
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »