SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Yeti 2011
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:35
Lloji :
Skoda Tjetër
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi
ID e produktit :
138685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shkoda Yeti 2011
me 100.000 km te garantuara
Vetura eshte ne gjendje te Rregullt
Kontakto ne numrin : 045-507-607 ose email
royalrentacar.ks@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Auto Royal
Prishtinë
045507607
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »