SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Scenic 1.9 AUTOMATIK - 03
Çmimi :
€3,850.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
138688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Scenic AUTOMATIK

1.9 Dizell
Automatik
2003
Klimatronik
Gjamat me rrym
Pasqyret me rrym
Cd
Gomat e mira
Fellne

Regjistrim der mujin 4/2017

Perkthimi behet menjeher te noteri.
Viber +37744514598
Informata rreth publikuesit
Fatlind
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »