SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ssangyong Korando i ardhun prej Ch
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Lloji :
Ssangyong Korando
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
2006
ID e produktit :
138695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes corando 2.9 disel klm 12000 mi te garantune me liber servisi matorrin e mercedesit ardhun prej ch. Para 1 jave i regjistun me dogan me te gjitha n rks me gjitha opsionet pasqyret me rrym gjamat me rrym klim gumat e reja gjithqka ne rregull per informata ne ket 049 254 572 njejtin edhe ne viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Afrim
Ferizaj
049254572
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »