SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharan 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen Sharan
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
138703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Sharan Dizel 1.9 Tdi
Viti 11.2001
Regjistim i Plot 1 Vjet ..
Vetura Nuk Esht Ne Hipotek Perkthimi Bohet Meniher ..
Vetura Posedon: Klim Tronik,Abs ,Centrall ,Hydrajlik ,7 Ulse , 3 Qelsa , Fellna ,4 Xhama Elektonike Etj ...
Vetura Automatik -TipTronik i Diskutushem Ndrimi Mundshem
Per me Shum
InfoJu Mir Presim
Informata rreth publikuesit
Meti
Wesseling
0037745 502 057
Kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »