SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 7 FULL EXTRA 1 VIT RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Lloji :
BMW 740
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2003
ID e produktit :
138705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 7 dizel ne gjendje perfekte e saporegjistruar me full paisje
fellne 20 navi dvd tv
senzora parkimi etj..
bojm edhe ndrrime
viber +37745641166
049744445Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjithqka
045641166
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »