SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOUAREG 3.0 TDI BLUEMOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:13
Lloji :
Volkswagen Touareg
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
138707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer, 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te kaft , ulset me ftofje ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , navigacion GPS TV HD DVD ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,kamerat 360 shkalle, ulset me masazh ,ulset elektrike dhe memory, bordkompjuter , tempomat ,mbajtesin e distances DISTRONIC ,senzrat e tejkalimit ne pasqyre,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , radio CD SD USB ,
abs , esp , airbag , fellne .etj
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »