SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW JETA 1.9 TDI 1 VIT REGJISTRIM LEKUR FULL
Çmimi :
€6,666.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:32
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,893,583
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
138710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW JETTA
1.9 TDI
I REGJISTRUAR RKS 1VIT
TEMPOMAT
VITI I PRODHIMIT FUNDI 2006 SERIA 2008
KLIMA AC
CAMERA MRAPA
KARRIKAT ME NXEMJE
KARRIKAT OXFIS LEKUR
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL
NAVIGACION CD
BORD KOMPJUTER
ABS ESP AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE + ME NXEMJE
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
ALLUGENKA
Mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn
ne tel

044 838 848
049 844 811
VIBER +37744838848
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »