SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet tarani
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
138711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
tauran 2006 tdi 2.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avdush
Geneva, Switzerland
044193678
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »