SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E250 BLUE EFFICENCY
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2009
ID e produktit :
138712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes e250 avangarde, full opcione..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besian
Mitrovica, Kosovo
049488191
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »