SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C-class 240 Avangard
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2002
ID e produktit :
138715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes c 240 avangard viti 2002 automatik dritat Bixenon, komfori lekur , vollanin multifunksional , karrika me nxemje , gomat e dimrit tereja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mil
California City, California
044-424-510
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »